santalego Kategoria: KREATYWNIE. Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Prezenty dla najmłodszych na Boże Narodzenie

Przed nami ostatni przedświąteczny weekend, a to oznacza ostatnią okazję, by kupić prezenty dla naszych milusińskich. Jeśli Wasze dzieci nie dały żadnych podpowiedzi i zastanawiacie się, co mogłoby im sprawić radość, oto kilka sprawdzonych pomysłów na świąteczny prezent, a wśród nich piękne książki, kreatywne kolorowanki, świąteczne klocki LEGO, gry edukacyjne, wyjątkowe puzzle, śpiewniki z angielskimi kolędami i inne! Zapraszamy!

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak bardzo książki sprawdzają się jako prezenty.
A zwłaszcza unikatowe książki dla dzieci z WYDAWNICTWA DWIE SIOSTRY, które już prezentowaliśmy TU i TU. Dodatkowo teraz można zakupić je w atrakcyjnych cenach!
booksWyjątkowym prezentem będą również kreatywne kolorowanki, które znajdziecie TU. Podobne bazgrołki gryzmołki oferuje też CZUCZU.
kolorowankiŚwięta to czas kolędowania, ale nie tylko po polsku (choć niewątpliwie nasze polskie kolędy są najpiękniejsze).
Świetnym prezentem pod choinkę będą książki z angielskimi kolędami i znanymi angielskimi piosenkami świątecznymi. Polecamy ich zakup (aukcje i księgarnie internetowe). Niejednokrotnie zawierają załączone CD. Koniecznie się w nie zaopatrzcie, bo już niedługo na naszym blogu będziemy razem kolędować po angielsku! To doskonała okazja do wspólnej nauki języka angielskiego. Przy okazji polecamy również książki z tradycyjnymi angielskimi piosenkami, rymowankami i kołysankami, np. takie jak te TUTAJ.
christmassongscarolsŚwiąteczne wydania klocków LEGO są wprost piękne! Z pewnością zainteresują niejednego szkraba, ale i starszaków. Takie klocki urozmaicą klimat świątecznego rodzinnego domu. Wiele modeli do znalezienia na aukcjach internetowych.
lego1 lego2 Ślicznym prezentem będzie jedna z pozytywek świątecznych, grających znane świąteczne melodie. Szeroki wybór takich pozytywek oraz informacje gdzie je można kupić znajdziecie TUTAJ.pozytywkiJako prezent pod choinkę polecamy również wyjątkowe puzzle CASTORLAND

puzzle1 puzzle2 Dużo radości naszym dzieciom sprawią też wszelkiego rodzaju gry memo CZUCZU, ENDO, BARBO TOYS, albo takie jak TA.
memoMaluchów zaciekawią również gry edukacyjne jak np. taka z magicznym piórem firmy TREFL i ulubionymi postaciami z bajek.graZabawę z ciastoliną lubi każdy szkrab (nasz syn wprost uwielbia)! PLAY-DOH oferuje szeroki wybór różnych kreatywnych form zabawy z plasteliną. Nasz syn obecnie codziennie bawi się na placu budowy z PIŁĄ BUZZ 🙂
PLAY DOH
POLECAMY i życzymy udanych świątecznych zakupów!

A jakie Wy macie pomysły na prezenty?

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *