konkurs2 Kategoria: KULTURA. Tagi: , , , ,

A ty, jak się relaksujesz? Czekoladowy konkurs

Żyjąc w biegu, w ferworze pracy i obowiązków rzadko zdarza się, abyśmy pamiętali o chwili relaksu dla siebie w ciągu dnia. Wiedzą coś na ten temat zwłaszcza mamy 🙂 Ale nareszcie Lato w pełni. Czas urlopów, wakacji, beztroski, odpoczynku, zabawy… Tylko która mama może powiedzieć, że oto właśnie zaczęła wakacje? Dopóki się nie zaplanuje, nie spakuje i nie wyjedzie to raczej ciężko o relaks. Tak samo jest z chwilami dla siebie w ciągu pracowitego dnia – warto je planować i realizować, bo inaczej dzień za dniem mija, a w nas narasta zmęczenie i frustracja. Jednak nie martwcie się – z nagrodą, która jest do wygrania w naszym dzisiejszym konkursie – chwila relaksu gwarantowana! I to nawet dłuższa 😉 Zapraszamy do udziału!

Jestem ciekawa jak się relaksujecie? Jakie macie sposoby, miejsca, okoliczności, które sprzyjają chwili Waszego relaksu?
U mnie najczęściej, jeśli tylko mi się uda, oczywiście – wygląda to tak, że serwuję sobie filiżankę kawy, mojej ulubionej deserowej czekolady i … chociaż kilka stron dobrej książki. Jednak muszę przyznać, że ostatnio z czytaniem u mnie marnie… Mając na uwadze zbliżający się poród, ciężko się skupić na czytaniu, ale dzień bez czekolady to dzień stracony! Tak, jestem prawdziwą czekoladomaniaczką 😉
W dodatku marzy mi się taka kawa, czekolada i dobra książka takiej oto scenerii:
1 2Jednak, mieszkając w mieście otulonym lasami i górami, raczej jeśli już mi się uda, to spędzam wolne chwile na spacerach w lesie… by zupełnie odciąć się od codzienności i oczyścić umysł z wszelkich codziennych trosk…
IMG_9049albo w takiej oto scenerii
IMG_4661Choć muszę przyznać, że należą one niestety do rzadkości…
Co najszybciej mi się udaje, to raczej coś w tym stylu:
konkursZ taką książką jak „Klub miłośniczek czekolady” (Carole Matthews) relaks gwarantowany! Można się w niej zatopić jak w pysznej gorącej czekoladzie 🙂 To dlatego, że w głównej, wprost przebojowej bohaterce – Lucy Lombard – każda z nas odnajdzie coś z siebie. Można uśmiać się po pachy jak i przeżyć wiele trosk razem z Lucy w gronie jej najlepszych przyjaciółek, a przy tym delektując się niepowtarzalnym smakiem delikatesowej czekolady.
Która z nas nie spędziłaby w ten sposób choć jednej wolnej chwili z najlepszą przyjaciółką? Nie można się oderwać od tej lektury… Idealna na wakacje komedia romantyczna!
Całe szczęście, że jest i druga część – „Dieta miłośniczek czekolady”. Ale o jaką dietę chodzi – już dowiecie się same.
Na naszym koncie FB znajdziecie szczegóły co zrobić aby wygrać dwie części Klubu miłośniczek czekolady. Zapraszamy do udziału!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *