kashtankywithpassion Kategoria: BUTIK, KASHTANKY WITH PASSION, KREATYWNIE, STYL. Tagi: , , , , ,

Kashtanky with passion – butik z misją

Moi Drodzy! Trochę to trwa, ale wreszcie małymi kroczkami powstaje nasz butik Kashtanky with passion. Cieszymy się, że tylu z Was nas czyta i że dołączyliście do naszej misji świadomego rodzicielstwa z pasją. A od dziś, możecie również zaopatrzyć Wasze maluchy w takie oto kasztankowe niemowlęce body. Zanim powstanie nasz oficjalny kasztankowy sklep, body już są i będą dostępne na naszym blogu. Szczegóły poniżej. Polecamy i zapraszamy!

 

Projekt Kashtanky with passion inaugurują niespodzianki dla naszych najmłodszych świadomych szkrabów (o czym wspomniałam już jakiś czas temu). Komu z nas – rodziców, z rodzeństwa, opiekunów, przyjaciół, itd. – nie zależy, by nasze maluszki wyrosły na świadomych dorosłych? 😉 Jeśli śledzicie nasze wpisy, już wiecie, że wszystko zależy od nas.
Poza tym, kupując nasze body, możecie także dołączyć do naszej misji, a co więcej – zarazić nią innych!

Mało tego, w projekcie tym pragniemy również promować polskość, dlatego współpracujemy tylko z polskimi szwalniami i drukarniami, przez co gwarantujemy najwyższej jakości, zdrowe i bezpieczne produkty (tkaniny jak i farby), opatrzone znakiem Bezpieczny dla dziecka (atest wydany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi). Drodzy, wspierajmy nasz polski rynek i gospodarkę i cieszmy się jego jakością!

bezpieczny_dla_dziecka9ico_bawelna.pngA oto nasze pierwsze kasztankowe propozycje:
1 1_13a 4Zapraszamy na zakupy TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *